Vid je jedno od naših najvažnijih čula međutim mnogo ljudi ima problema sa njim i zbog toga moraju nositi naočare. Upravo zbog toga što ih nose non stop one se lako i oštećuju.
Za one koji nose naočale i žele izbjeći neugodnosti zamagljivanja, nudimo učinkovito rješenje. Sponzorirani materijal Proces je nevjerojatno jednostavan. Metoda za sprječavanje zamagljivanja naočala. Neophodno nam je da imamo: soap tkanina za poliranje Kako biste spriječili zamagljivanje naočala, pridržavajte se sljedećih koraka. Nanesite komad sapuna na obje površine naočala nježno ga trljajući sa svake strane.
Nakon toga upotrijebite krpu od mikrovlakana kako biste uklonili ostatke sapuna. Također se može koristiti i tekući sapun. Potreban nam je kozmetički vazelin. toothpaste Pomiješajte kozmetički vazelin i pastu za zube u jednakim dijelovima, održavajući omjer 1:1. Sastojke dobro promiješajte i vatom nanesite smjesu na leće. Pustite da odstoji 20 minuta, a nakon što se smjesa osuši, pažljivo je obrišite krpom od mikrovlakana, utrljavajući smjesu u staklenu površinu.
Ponekad će biti potrebno provesti postupak dva do tri puta. Međutim, ako su ogrebotine na vašim naočalama manje, dovoljno je izvršiti ovaj postupak jednom. Nije neuobičajeno da naočale ne pristaju pravilno na uši. Željeli bismo vam ponuditi prijedlog za rješavanje tog pitanja. Upotrijebite sušilo za kosu kako biste zagrijali plastičnu komponentu naočala, a zatim pažljivo namjestite traku za uši u željeni položaj. Ova prilagodba značajno će poboljšati udobnost nošenja vaših naočala.
Čvrsto prianjaju i ostaju na mjestu, čak i kada se sagnete. Ako su vam naočale puknule na sredini, pažljivo ulijte aceton u za to predviđenu posudu. Uronite slomljene dijelove naočala u aceton, pazeći da leće ostanu suhe, i ostavite ih da se namaču 30 minuta. Nakon ovog razdoblja povežite dva segmenta.
- 1. Zubna pasta: Nježno nanesite skromnu količinu bijele paste za zube na meku krpu od mikrovlakana. Nježno polirajte izgrebanu površinu mekim, kružnim pokretima. Temeljito isperite vodom i zatim osušite mekom krpom. Ako je potrebno, ponovite.
2. Natrijev bikarbonat: Pripremite pastu tako da pomiješate sodu bikarbonu s malom količinom vode. Za nanošenje paste upotrijebite nježnu krpu od mikrovlakana. Laganim, kružnim pokretima ispolirajte ogrebano područje. Temeljito isperite vodom i zatim osušite mekom krpom. Molimo ponovite ako smatrate potrebnim.
3. Ulje za dojenčad: Nanesite skromnu količinu baby ulja na nježnu krpu od mikrovlakana. Laganim, kružnim pokretima ispolirajte ogrebano područje. Ostavite ulje da odstoji nekoliko minuta. Temeljito isperite vodom i zatim osušite mekom krpom.
Bonus tekst:
Češnjak, poznat po svom snažnom okusu i prepoznatljivoj aromi, ubraja se među najstarije ljekovite biljke i kroz povijest je imao značajno značenje u raznim kulturnim i prirodnim praksama liječenja širom svijeta. Ova cijenjena ljekovita biljka može se pohvaliti poviješću koja se proteže preko pet tisućljeća. Porijeklom iz srednje Azije, češnjak je raširen u brojnim regijama diljem svijeta. Bogat hranjivim tvarima, poboljšava imunološku funkciju i pruža široku lepezu zdravstvenih prednosti.
Primarni aktivni spoj u češnjaku, alicin, poznat je po svojim antibakterijskim, antivirusnim, antifungalnim i antiparazitnim svojstvima. U staroegipatskoj kulturi češnjak je bio vrlo cijenjen i smatran svetom biljkom; davali su ga robovima kako bi povećali njihovu snagu i izdržljivost, a čak je otkriven i u grobnicama faraona. I u staroj Grčkoj i u Rimu, sportaši su uzimali češnjak prije natjecanja, dok su ga vojnici konzumirali prije ulaska u bitke kako bi poboljšali izdržljivost, snagu i imunitet protiv bolesti.
Do 6. stoljeća češnjak je stigao u Indiju i Kinu, gdje je stekao priznanje zbog svojih ljekovitih svojstava. S obzirom na njegove kulinarske i terapeutske prednosti, češnjak je bitan sastojak svakog kućanstva i svakog obroka, igrajući vitalnu ulogu u prehrani kao začin u gotovo svim jelima. U suvremenom društvu mnogi ga pojedinci smatraju prirodnim antibiotikom koji pomaže tijelu u borbi protiv niza bolesti. Preporuča se dosljedna konzumacija u sirovom obliku. Osim toga, loš zadah možete smanjiti korištenjem soka od limuna, soka od jabuke, soka od mente, mlijeka, žvakanjem zrna kave ili kombiniranjem s maslinovim uljem.